Biżuteria Kraków


Biżuteria Kraków

Unikke Design – sklep internetowy z polską biżuterią

Szukasz niebanalnej biżuterii? Przywiązujesz wagę do detali? Pragniesz upamiętnić miłe chwile? W jubilerskim sklepie internetowym Unikke Design z pewnością znajdziesz to, czego potrzebujesz!

W ofercie znajduje się wyłącznie biżuteria artystyczna. Projektowana przez pasjonatów. Wykonywana z pieczołowitą starannością. Technikami tradycyjnymi, a czasem przy wsparciu nowoczesnej technologii, jak druk 3D.

polska marka biżuterii Unikke Design zadebiutowała w 2011 r. Od początku wyróżniała się nieprzeciętną estetyką. Szczególnie za sprawą łączenia przeciwieństw. Elegancji z pospolitością, new age’u z zabytkowością.

Dzięki temu autorska marka biżuterii szybko podbiła serca wielu koneserek i koneserów artystycznych ozdób. Produkty takie jak bransoletki, kolczyki, pierścionki czy naszyjniki są znane nie tylko z powodu unikalnego zdobnictwa, ale również dzięki temu, że są wyrobami najwyższej jakości.

W sklepie można kupić również produkty innych marek. Tworzą je tacy polscy projektanci biżuterii jak: Agata Bieleń, Dorota Kos, Filimoniuk Design, Fruit Bijoux, Kopi oraz Madi. Wszystkie kolekcje da się obejrzeć na żywo w butiku stacjonarnym. Z tego względu, jeżeli chodzi o miasto, w którym panuje biżuteria Kraków bez wątpienia zajmuje wyjątkowe miejsce na mapie Polski.


Przejdź na stronę: https://unikkedesign.com/


Tytuł: Biżuteria Kraków
URL: https://unikkedesign.com/
Dodano: 9 kwietnia 2021
Wyświetleń: 30
Słowa kluczowe: Autorska Marka Biżuterii, Biżuteria Artystyczna, Biżuteria Kraków, Polscy Projektanci, Polska Marka Biżuterii
Kategorie: Sklepy internetowe

Podlinkuj ten wpis. Umieść link do wpisu na swojej stronie:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *