Czyszczenie Wykładzin Wrocław


Czyszczenie Wykładzin Wrocław

Nasza firma z WrocławiaPierz Dywan oferuje Państwu pranie i czyszczenie dywanów wrocław. W szerokiej gamie usług realizowanych dla Państwa jest nie tylko pranie dywanów wrocław, ale i czyszczenie wykładzin wrocław. Pierz Dywan opiera swoją działalność tylko na nowoczesnych maszynach piorących, dzięki którym Wasze dywany i wykładziny są w stanie uzyskać dawny czar i przejrzystą czystość. Doskonałe efekty pracy osiągamy za pomocą ośmioetapowego procesu prania, który dokładnie wyczyści każdy dywan i wykładzinę. pranie dywanów wełnianych wrocław to także nasza specjalność. Nasze usługi czyszcząco-piorące obejmują również usuwanie roztoczy, impregnowanie, ozonowanie dywanów usuwanie nieprzyjemnego zapachu, sierści pozostałej po zwierzakach domowych, np. psie oraz włosów. Robimy również na życzenie klienta obszywanie i przycinanie wykładziny. U nas podejmujemy się także ręcznego prania dywanów orientalnych. Nasi pracownicy doskonale wiedzą, że wyłącznie ręczne pranie jest w stanie przywrócić im pierwotny blask.
Czyszczenie i pranie wykładzin wrocław to godna zaufania firma która oferuje niepowtarzalną jakość świadczonych usług czyszcząco-piorących. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Znajdą nas Państwo we Wrocławiu na ul. Kiełczowskiej 62.


Przejdź na stronę: https://www.pierzdywan.pl/


Tytuł: Czyszczenie Wykładzin Wrocław
URL: https://www.pierzdywan.pl/
Dodano: 1 stycznia 2021
Wyświetleń: 172
Słowa kluczowe: Czyszczenie Dywanów Wrocław, Czyszczenie Wykładzin Wrocław, Pranie Dywanów Wełnianych Wrocław, Pranie Dywanów Wrocław, Pranie Wykładzin Wrocław
Kategorie: Usługi

Podlinkuj ten wpis. Umieść link do wpisu na swojej stronie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *