E-Commerce


E-Commerce

Cześć, z tej strony Specjalistka od reklamy online – Wirginia Jurgielewicz. Jestem założycielką marki Expanse, specjalizującej się w reklamie online. Moje wiedza w branży reklamy i marketingu trwa już od ponad dwóch dekad, co sprawia, że jestem ekspertem z ogromnym stażem.

W mojej pracy skupiam się na tworzeniu sprawdzonych strategii promocyjnych oraz treści, które pozyskują uwagę i konwertują widzów w klientów. Moje główne obszary działania to tworzenie ebook,intrygujących książek elektronicznych, copywriting i tworzenie treści oraz specjalizacja w prowadzeniu kampanii reklamowych na facebook ads. Działam głównie dla branż związanych z e-commerce.

Jako samodzielny profesjonalista zawsze staram się dostosować strategię do unikalnych potrzeb klientów. Rozpoczynam pracę nad projektem niezwłocznie po dogłębnym poznaniu marki klienta oraz sporządzeniu szczegółowego planu działania. Utrzymuję stały kontakt z klientem, zarówno za pośrednictwem e-maila, jak i za pomocą rozmów telefonicznych, by zapewnić całkowitą przejrzystość działań.


Przejdź na stronę: https://expanse.com.pl/


Tytuł: E-Commerce
URL: https://expanse.com.pl/
Dodano: 1 października 2023
Wyświetleń: 33
Słowa kluczowe: Copywriting, E-Commerce, Ebook, Facebook Ads, Reklama
Kategorie: Usługi

Podlinkuj ten wpis. Umieść link do wpisu na swojej stronie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *