Historia Choroby


Historia Choroby

Prowadzenie działalności w branży medycznej wymaga ścisłego ewidencjonowania diagnoz i ordynowanych leków. Poza ewidencją komputerową, zgodnie z przepisami przepisów i zasadami NFZ lub MZ, wymagane są archiwa w wersji papierowej, do których produkujemy doskonałej jakości druki.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na druki medyczne, zgodne ze standardami MZ. Dostępne w naszym sklepie formularze, charakteryzują się trwałym i ostrym drukiem, wykonanym na dobrego gatunku papierze. Posiadamy w ofercie także druk „orzeczenie lekarskie”, zawierający wszystkie niezbędne kropkowania na dane osobowe, typ choroby oraz przypisy z pouczeniami, zgodnymi z aktualnie obowiązującym prawem. Także historia choroby, sporządzona na oferowanym przez nas  formularzu, będzie czytelna, trwała i prosta do zarchiwizowania.

Polecamy także książka raportów pielęgniarskich i lekarskich w oprawie kartonowej miękkiej lub tekturowej sztywnej. Książka składa się ze 100 stron w formacie A4. Jako uzupełnienie dokumentacji zdrowotnej gabinetów pielęgniarskich oraz szpitali drukujemy recepty personalizowane z wydrukowanym kodem kreskowym, zgodnym z numerami NFZ.


Przejdź na stronę: https://impact-med.com.pl/


Tytuł: Historia Choroby
URL: https://impact-med.com.pl/
Dodano: 24 marca 2021
Wyświetleń: 39
Słowa kluczowe: Druki Medyczne, Historia Choroby, Książka Raportów, Orzeczenie Lekarskie, Recepty
Kategorie: Sklepy internetowe

Podlinkuj ten wpis. Umieść link do wpisu na swojej stronie:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *