Membrany Epdm Przeciwwodne Taśma Dekarska


Membrany Epdm Przeciwwodne Taśma Dekarska

Hydroizolacja stanowi optymalną ochronę dla wielu konstrukcji przed procesem stopniowego przenikania wody, która może spowodować poważne uszkodzenia. Nasza firma specjalizuje się w budowaniu skutecznych systemów hydroizolacyjnych, które posłużą Państwu długie lata.

Hydroizolacja zalecana przez firmę ExTrading wykazuje dużą trwałość nawet w ekstremalnych warunkach. izolacja przeciwwodna tarasów i dachów spełnia najwyższe wymagania. Jest przyjazna dla środowiska naturalnego, przez co określana jest jako rozwiązanie w pełni ekologiczne. Dobór hydroizolacji tarasów z EPDM to priorytetowy element każdej konstrukcji budowlanej. Od niego zależy bezpieczne użytkowanie każdego typu budynku.

EPDM to inaczej kauczuk syntetyczny. Posiada wiele cennych właściwości, takich jak: wysoka odporność na promienie UV, ozon i zachowanie elastycznej struktury w najniższych temperaturach. Oferowany przez naszą firmę EPDM posiada membranę samoprzylepną, która nie zesztywnieje wraz z upływem czasu.    

W naszej szerokiej gamie produktów polecamy membrany wodochronne wykonane z kauczuku. Stanowią doskonałą ochronę dla dachów, balkonów, tarasów. Można je zamocować w sposób mechaniczny lub też przykleić do podłoża. Bardzo użyteczna w procesie montażu jest również taśma dekarska. Jest ona najlepszym sposobem na złączenie trudno dostępnych miejsc na dachu.


Przejdź na stronę: https://extrading.com.pl/


Tytuł: Membrany Epdm Przeciwwodne Taśma Dekarska
URL: https://extrading.com.pl/
Dodano: 24 sierpnia 2021
Wyświetleń: 69
Słowa kluczowe: Hydroizolacja Tarasów Z Epdm, Izolacja Przeciwwodna Tarasów I Dachów, Membrana Samoprzylepna, Membrany Epdm Przeciwwodne Taśma Dekarska
Kategorie: Usługi

Podlinkuj ten wpis. Umieść link do wpisu na swojej stronie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *