Portfel Męski Skórzany


Portfel Męski Skórzany

Sklep Koruma to miejsce w którym znajdują sięwysokiej gatunku przedmioty, które mają za zadanie podźwignąć stopień bezpieczeństwa. O czym mowa? W tym obszarze kupisz portfel skórzany męski z blokadą RFiD, który prócz funkcji zabezpieczających odznacza się niezwykle wytwornym i konwencjonalnymwyglądem. W ofercie znajdziesz także portfel damski skórzany, który jest w odmiennych wielkościachi kolorystyce. Wszystkie portfele, w tym mały portfel męski skórzany, wykonane są z naturalnej skóry licowej.

Dlaczego bariera RFID jest tak ważna? mnogość ludzi korzysta z płatności bezgotówkowych. Rabusie tylko czekają na możliwość rabunku, przy użyciu specjalnych urządzeń. Nieetyczne osoby wykorzystują sygnał radiowy, który portfele Koruma skutecznie blokują.

W ofercie sklepu jest, także etui na kluczyki keyless, które efektywnieblokują przechwycenie sygnału z kluczyka. Rabusie nie mają możliwości bezprzewodowego otwarcia auta. kolejnym atutem etui, jest bezbłędne zrobienie z wysokiej gatunku materiału.

Hitem sklepu jest także klatka faradaya na kluczyki, która pokryta jest surowcem ekranizującym. Klatka ochrania przed kradzieżą sygnału z kluczyka, przez drzwi mieszkania lub domu. Przedmiot ten, jest także gustownym detalem wystroju wnętrza.


Przejdź na stronę: https://koruma.pl/


Tytuł: Portfel Męski Skórzany
URL: https://koruma.pl/
Dodano: 24 czerwca 2022
Wyświetleń: 2492
Słowa kluczowe: Etui Na Kluczyk Keyless, Klatka Faradaya Na Kluczyki, Mały Portfel Męski, Portfel Damski Skórzany, Portfel Męski Skórzany
Kategorie: Sklepy internetowe

Podlinkuj ten wpis. Umieść link do wpisu na swojej stronie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *