Klatka Faradaya Na Kluczyki


Klatka Faradaya Na Kluczyki

Punkt sprzedaży Koruma to miejsce w którym znajdują sięwyjątkowej jakości akcesoria, które mają za zadanie podźwignąć poziom bezpieczeństwa. O czym mowa? W tym obszarze zakupisz portfel skórzany męski z blokadą RFiD, który obok funkcji zabezpieczających odznacza się niezwykle gustownym i klasycznymdesignem. W ofercie znajdziesz również portfel damski skórzany, który występuje w odmiennych wielkościachi barwach. Wszystkie portfele, w tym mały portfel męski skórzany, zrobione są z naturalnej skóry licowej.

Dlaczego ochrona RFID jest tak istotna? Większość osób korzysta z płatności bezgotówkowych. Defraudanci tylko czyhają na sposobność kradzieży, za pomocą specjalnych urządzeń. Nieetyczne persony wykorzystują sygnał radiowy, który portfele Koruma skutecznie blokują.

W asortymencie sklepu znajduje się, również etui na kluczyki keyless, które skutecznieuniemożliwiają przechwycenie sygnału z kluczyka. Złodzieje nie mają sposobności zdalnego otwarcia samochodu. kolejnym atutem etui, jest bezbłędne wykonanie z wysokiej jakości materiału.

Hitem sklepu jest również klatka faradaya na kluczyki, która pokryta jest materiałem ekranizującym. Klatka ochrania przed kradzieżą sygnału z kluczyka, przez drzwi mieszkania lub domu. Przedmiot ten, jest także wytwornym elementem aranżacji mieszkania.


Przejdź na stronę: https://koruma.pl/


Tytuł: Klatka Faradaya Na Kluczyki
URL: https://koruma.pl/
Dodano: 11 marca 2024
Wyświetleń: 51
Słowa kluczowe: Etui Na Kluczyk Keyless, Klatka Faradaya Na Kluczyki, Mały Portfel Męski, Portfel Damski Skórzany, Portfel Męski Skórzany
Kategorie: Sklepy internetowe

Podlinkuj ten wpis. Umieść link do wpisu na swojej stronie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *